V. Procházka - Vlčí máky

Olej na plátně, 60x69 cm, signováno vpravo dole V. Procházka, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

3599. Vlčí máky
Dražba ukončena:27.01.2016 20:36:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 900 Kč