V. Procházka - Chalupa

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vlevo dole V. Procházka. Rámováno.

Stav: Plátno nevypnuté.

Nejdelší strana: 67 cm

104374. Chalupa
Dražba ukončena:08.10.2023 21:08:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč