V. Procházka - Chalupa pod sněhem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 56x46 cm. Signováno vlevo dole V. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

47503. Chalupa pod sněhem
Dražba ukončena:30.07.2020 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč