V. Procházka - Rozkvetlá hrušeň

Olej na plátně, 79x114 cm. Signováno vpravo dole V. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 130 cm

89319. Rozkvetlá hrušeň
Dražba ukončena:29.01.2023 20:39:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč