V.V. Novák - Z jižních Čech

Olej na plátně, 33x74 cm. Signováno vpravo dole V.V. Novák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč

49398. Z jižních Čech
Dražba ukončena:01.10.2020 20:57:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč