V. Verner - Zátiší s dýmkou a konvicí

Olej na plátně, 45x57 cm, signováno vpravo dole V. Verner, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

6382. Zátiší s dýmkou a konvicí
Dražba ukončena:30.11.2016 19:08:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 200 Kč

1 200 Kč 30.11.2016 17:55:48 927