Václav Vovsík - Podzim v Ryvolech

Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole V. Vovsík. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

29757. Podzim v Ryvolech
Dražba ukončena:28.03.2019 19:01:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč