Václav Jícha - Cesta zimní vesnicí

Akvarel, 42x52 cm, signováno vlevo dole V. Jícha, rám, pasparta, zaskleno.

1874, Bystřice nad Pernštejnem - 1950, Bystřice nad Perštejnem.
Student učitelského ústavu v Brně. Ve svém díle se zaměřil na krajinomalbu z Českomoravské vysočiny a moravského Slovácka. S oblibou zachycoval zimní motivy.

Pozn.: Rám poškozen.

5622. Cesta zimní vesnicí
Dražba ukončena:29.09.2016 20:18:16
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:300 Kč

300 Kč 29.09.2016 20:13:16 292