Václav Pavlík

1800. Kytice ve džbánu

popis: Kombinovaná technika, 81x77 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík 42, rám, zaskleno.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 28.01.2015 20:05:23

vyvolávací cena: 1 300 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč