Václav Pavlík - Městečko na kopci

Olej na kartonu, 40x49 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

3819. Městečko na kopci
Dražba ukončena:28.01.2016 20:45:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč