Václav Pavlík - Pivoňky

Olej na kartonu, 41x51 cm, signováno vpravo dole V. Pavlík, rám.

1901, Černilov - 1966
Student UMPRUM (prof. Drahoňovský, Mařatka, Benda a Brunner), poté žák

Pozn.: Rám mírně poškozen.

5955. Pivoňky
Dražba ukončena:26.10.2016 21:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč