Olej na překližce, 34x50 cm, signováno vpravo dole Jos. Hart 39, rám.

1905, Netluky
Soukromě studoval u Al. Kalvody a prof. Jar. Kutmana. Vystavoval výhradně na našem území.

2975. Zima na Vysočině u ...
Dražba ukončena:01.10.2015 21:23:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč