Václav Knotek - Juhas - Přímořské městečko

Olej na plátně, 93x115 cm, signováno vlevo dole Juhas 29, rám.

1891, Liblice u Mělníka
Žák AVU (1919; prof. Nechleba). Roku 1924 studuje kreslení na reálce v Bratislavě. Vycestoval do Paříže. Vystavoval ve Vídni, Oslu, Bergenu a Kodani.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

3196. Přímořské městečko
Dražba ukončena:25.11.2015 21:27:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč