Olej na kartonu, 29x39 cm, signováno vlevo dole Juhas 39, rám, pasparta, zaskleno.
1891, Liblice u Mělníka
Žák AVU (1919; prof. Nechleba). Roku 1924 studuje kreslení na reálce v Bratislavě. Vycestoval do Paříže. Vystavoval ve Vídni, Oslu, Bergenu a Kodani.
Pozn.: Rám i pasparta poškozeny.