Václav Toman - Pohled do lesa

Olej na plátně, 50x40 cm, signováno vpravo dole Václav Toman, nerámováno.

1896, Brňany
Žák AVU (1913-1930; prof. Bukova, Thiele, Obrovský). Maloval krajiny, architektury, zátiší i podobizny.

4036. Pohled do lesa
Dražba ukončena:30.03.2016 21:33:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč