Václav Alois Šrůtek - Letní kytice

Olej na sololitu, 50 x 66 cm, rám, signováno vpravo dole.
Pozn.: vzadu štítek z Díla.

406. Letní kytice
Dražba ukončena:18.06.2013 21:08:04
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 18.06.2013 21:03:04 136