Václav Alois Šrůtek - Industriální motiv

Olej na překližce, 22x27 cm. Signováno vpravo dole V. A. Šrůtek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1912 - 2006
Narozen v Praze. Studoval na Vysoké škole architektury v Praze u prof. Oldřicha Blažíčka a u prof. Cyrila Boudy a na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, kde získal doktorát. Věnoval se převážně krajinomalbě, byl nazýván malířem Českého středohoří.

105167. Industriální motiv
Dražba ukončena:05.11.2023 21:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč