Václav Antoš - Malíř v krajině

Olej na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole V. Antoš. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

28948. Malíř v krajině
Dražba ukončena:27.02.2019 21:39:54
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč limit (27.02.2019 21:34:54) 2175