Václav Beránek

306409. V ateliéru I.

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Beránek 86. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 20.10.2020 20:09:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč