Václav Beránek - V ateliéru I.

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole V. Beránek 86. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

306409. V ateliéru I.
Dražba ukončena:20.10.2020 20:09:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč