Václav Boštík

25411. Tři a tři slabé tečky v mlhovině

popis: Suchá jehla 49/55, 9x6 cm. Signováno vpravo dole tužkou Boštík 1995. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1913, Horní Újezd u Litomyšle - 2005
Žák AVU (1937-39; prof. W. Nowak.). Celá jeho tvorba byla úzce spjatá s abstrakcí a jeho zaujetí k ní postupně sílilo.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:27:17

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč