Václav Březina - Břízy

Olej na kartonu, 27x33 cm. Signováno vpravo dole Březina. Rám.

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

33959. Břízy
Dražba ukončena:27.06.2019 18:56:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč