Václav Březina - Krajina s břízou

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo dole V. Březina. Rám.

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

38050. Krajina s břízou
Dražba ukončena:27.11.2019 22:43:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:24 000 Kč