Václav Březina - Na vyhlídce

Olej na plátně, 44x65 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
93034. Na vyhlídce
Dražba ukončena:26.04.2023 21:31:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč