Václav Březina - Pohled na město

Olej na kartonu, 33x27 cm. Signováno vpravo dole V. Březina. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

54910. Pohled na město
Dražba ukončena:28.01.2021 21:14:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč