Václav Březina - V tůni

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x42 cm. Signováno vpravo dole V. Březina. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1862 - 1906

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 225 000 Kč.

59745. V tůni
Dražba ukončena:26.05.2021 19:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč