Václav Dlask - Vysypaný košík

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole V. Dlask. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Václav Dlask
55222. Vysypaný košík
Dražba ukončena:17.02.2021 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo