Václav Dlask

55222. Vysypaný košík

popis: Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole V. Dlask. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen