Václav Dobrý - Čertovka

Pastel, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Václav Dobrý. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Sklo poškozeno.

Nejdelší strana: 82 cm

82999. Čertovka
Dražba ukončena:28.08.2022 20:41:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč