Václav Dobrý - Cesta v krajině

Pastel, 35x50 cm. Signováno vpravo dole V. Dobrý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

24895. Cesta v krajině
Dražba ukončena:28.11.2018 18:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč