Václav Dobrý - Letní den

Pastel, 40x50 cm, signováno vpravo dole V. Dobrý, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12069. Letní den
Dražba ukončena:29.06.2017 21:24:36
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč