Václav Dobrý - Pohled na městečko

Kombinovaná technika, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Václav Dobrý. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

17308. Pohled na městečko
Dražba ukončena:28.03.2018 21:27:22
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč