Václav Dobrý - Prosluněná zima

Olej na kartonu, 33x41 cm. Signováno vlevo dole Vašek Dobrý 1941. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

303943. Prosluněná zima
Dražba ukončena:08.03.2020 20:06:56
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč