Václav Dobrý - Trosky v zimě

Pastel, 33x42 cm. Signováno vlevo dole V. Dobrý 38. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

65456. Trosky v zimě
Dražba ukončena:19.09.2021 20:56:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč