Václav Dobrý - Zima v krajině

Kombinovaná technika, 22x30 cm. Signováno vpravo dole Václav Dobrý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

120119. Zima v krajině
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč