Václav Fiala

34351. Cirkus přijel

popis: Litografie, 32x45, signováno vpravo dole V. Fiala. Pasparta.

pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1896-1980
Narodil se v Praze. Studoval na Soukromé malířské škole ve Vídni, na Vyšší umělecké škole v Charkově, AVU v Perohradě a studia zakončil na pražské AVU u prof. Švabinského. Studijní stipendium získal v Paříži. Ve své tvorbě se věnoval malbě, známkové tvorbě, bankovkové grafice a knižním ilustracím, pro které používal především kresbu tužkou, perokresbu, kolorovanou kresbu a akvarel a ve kterých dbal na dodržení historických reálií. Za svou tvorbu získal řadu ocenění doma i ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 07.07.2019 9:17:29 219
500 Kč 24.06.2019 12:10:09 1101