Václav Fiala - Žena v zahradě

Olej na plátně, 55x47 cm. Signováno vpravo dole V. Fiala 42. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896-1980
Narodil se v Praze. Studoval na Soukromé malířské škole ve Vídni, na Vyšší umělecké škole v Charkově, AVU v Perohradě a studia zakončil na pražské AVU u prof. Švabinského. Studijní stipendium získal v Paříži. Ve své tvorbě se věnoval malbě, známkové tvorbě, bankovkové grafice a knižním ilustracím, pro které používal především kresbu tužkou, perokresbu, kolorovanou kresbu a akvarel a ve kterých dbal na dodržení historických reálií. Za svou tvorbu získal řadu ocenění doma i ve světě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč

300209. Žena v zahradě
Dražba ukončena:23.08.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč