Václav František Ulšmíd - Cestou do vsi

Olej na kartonu, 26x35 cm. Signováno vpravo dole V.F.Ulšmíd. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

88367. Cestou do vsi
Dražba ukončena:08.01.2023 20:36:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč