Václav František Ulšmíd - Děti z Vysočiny

Nejdelší strana: 55 cm

Olej na plátně, 30x55 cm. Signováno vlevo dole V. F. Ulšmíd. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

78709. Děti z Vysočiny
Dražba ukončena:05.06.2022 21:18:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč