Václav František Ulšmíd - Jihočeská krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno dole uprostřed V.F. Ulšmíd. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

21289. Jihočeská krajina
Dražba ukončena:27.06.2018 21:42:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč