Václav František Ulšmíd

307678. Korčula

popis: Olej na plátně, 29x70 cm. Signováno vpravo dole V. Ulšmíd. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15.000 Kč.

dražba ukončena: 26.02.2021 20:14:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč