Václav František Ulšmíd - Letní den u rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole J.F. Ulšmíd, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

13444. Letní den u rybníka
Dražba ukončena:25.10.2017 18:42:37
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč