Václav František Ulšmíd

307738. Odpočinek na poli

popis: Olej na kartonu, 33x49 cm. Signováno vlevo dole V. Ulšmíd. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15.000 Kč.

dražba ukončena: 05.03.2021 20:04:20

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč