Václav František Ulšmíd - Pasačka koz

Olej na kartonu, 36x50 cm. Signováno vpravo dole V. F. Ulšmíd. Rám, sklo.

Pozn.: Vzadu přípis o autorovi.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

307453. Pasačka koz
Dražba ukončena:31.01.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč