Václav František Ulšmíd

52872. Pozdní léto

popis: Olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vpravo dole V. Ulšmíd. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15.000 Kč.

dražba ukončena: 25.11.2020 22:06:47

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 300 Kč