Václav František Ulšmíd - Šumava

Olej na plátně, 40x70 cm. Signováno vpravo dole V. Ulšmíd. Rámováno.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

307459. Šumava
Dražba ukončena:31.01.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 22.01.2021 18:16:43 766
1 000 Kč 14.01.2021 17:31:57 831