Václav František Ulšmíd - V senách

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole V. F. Ulšmíd. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1903 - 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

306644. V senách
Dražba ukončena:19.11.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč