Václav Haise - Jihočeská vesnice

Olej na kartonu, 38x52 cm, signováno vpravo dole V. Haise, rám.

1903, Buk - 1990

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4970. Jihočeská vesnice
Dražba ukončena:26.05.2016 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč