Václav Haise - Kratušín na Šumavě

Olej na plátně, 79x100 cm, signováno vpravo dole V. Haise, rám.

1903, Buk - 1990

2515. Kratušín na Šumavě
Dražba ukončena:28.05.2015 21:48:09
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč