Václav Haise - Kytice ve váze

Olej na sololitu, 54x80 cm, signováno vpravo dole V. Haise, rám.

1903, Buk - 1990

6563. Kytice ve váze
Dražba ukončena:01.12.2016 19:23:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč