Václav Haise - Městečko

Olej na kartonu, 45x70 cm, signováno vpravo dole Haise, rám.

1903, Buk - 1990

Pozn.: Signatura je slabě čitelná.

5674. Městečko
Dražba ukončena:29.09.2016 21:10:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč