Václav Haise - Sedící muž

Olej na plátně, 65x51 cm, signováno vpravo doleV. Haise, rám.

1903, Buk - 1990

Pozn.: Vytvořeno v letech 1920-1939. Vzadu přípis Paris.

5896. Sedící muž
Dražba ukončena:26.10.2016 20:39:14
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč